תיקון סוויץ לרכב – המפתח של הרכב לא מסתובב – סוויץ הרכב לא מסתובב

הרבה פעמים אנו מכניסים את המפתח של הרכב לתוך הסוויץ, מנסים לסובב ואופ…לא זז לא קדימה ולא אחורה…ובכן, זה קורה הרבה ופה אנסה להסביר לכם מה הסיבות ומה יש לעשות.

קודם כל ברגע שמפתח הרכב נתקע בתוך הסוויץ, דבר ראשון והכי חשוב זה לא להפעיל כוח, אחרת זה יחמיר ויכול להיות גם שהמפתח תשבר בתוך הסוויץ, שזה כבר הופך את זה לסיפור אחר ולכן הדבר הראשון שיש לנסות זה לשים קצת שמן WD40 ואז ממש בזהירות לנסות לסובב, אם זה לא עזר אז תעצרו ותתקשרו למנעולן רכב, הוא ידע לתת לכם פתרון.

הסיבות לכך שהמפתח נתקע בסוויץ הם רבות, יכול להיות שנעילת ההגה עשתה את שלה ופשוט נתקע ולכן זה תוקע את כל הסוויץ,  יכול להיות שהמפתח נשחקה, שהחלקים הפנימיים של הסוויץ התעקמו או נשברו, לכלוך ועוד ועוד.

תמיד לפני שזה קורה אתם תרגישו שהסוויץ מתנהג אחרת, יותר קשה, לפעמים נתקע קצת ואז משתחרר, לכן כשאתם שמים לב לסימנים האלה ישר לטפל בזה, לא לחכות, לא יקרה שבדרך קסם זה יסתדר…ובכל זאת, אם זה קורה לכם, תזמינו מנעולן רכב אמין ומקצועי, תמיד יהיה הרבה יותר זול מאשר לגרור את הרכב למוסך, לחכות שיתקנו אותו ולשלם אמון כסף למוסך, מנעולן רכב יגיע עד אליכם הביתה, ויעשה את העבודה בזמן שאתם ממשיכים את העיסוקים שלכם, אפילו לא תרגישו אותו.

איפה תרצו לשתף את המאמר?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
דילוג לתוכן